Agata Ślesińska

Mam na imię Agata i jestem szczęśliwa, mogąc od ponad dekady robić to, co naprawdę czuję 🙂
Prowadzę regularne zajęcia Jogi Dynamicznej, Aerial Jogi oraz Animal Flow. Cyklicznie organizuję warsztaty, które są połączeniem delikatnej, medytacyjnej praktyki i świadomości ciała w bardziej zaawansowanych sekwencjach. W Jodze cenię wolność, płynność, oddech oraz uważne badanie swoich granic.

Ukończyłam kilkanaście kursów i szkoleń – poniżej najważniejsze z nich – te które w znacznym stopniu wpłynęły na moją dzisiejszą praktykę:
2012 – 2013 Wolontariat u Patrycji Germain w Shakti – Tradycyjnej Szkole Hatha Jogi
2013 – Sivananda Yoga Vedanta TTC (Yoga Alliance RYT 200)
2017 – Animal Flow Level 1
2018 – Animal Flow Level 2; AF Advanced Flow Design
2019 – Aerial Joga – kurs intruktorski – poziom 1 i poziom 2
2022 – Kurs nauczycielski Vinyasa (YACEP)
2023 – Joga Flow – Kreatywne Sekwencje (YACEP)

Robert Lapeusz

W 2016 roku pierwszy raz wszedłem na matę i od tamtej pory nie mogę się odkleić. Od października 2018 roku prowadzę zajęcia Jogi klasycznej w Domu Jogi na Winnicy. W trakcie zajęć pracujemy z ciałem, oddechem i umysłem, poszukując radosnej jedności tych aspektów. Korzystamy ze sprawdzonych narzędzi, żeby droga była trochę lżejsza i żyćko odrobinę łatwiejsze. Serdecznie zapraszam!

Basia Korpal

Jestem nauczycielką Jogi Kundalini, instruktorką jogi twarzy i psycholożką. Interesuję się również Ajurwedą oraz Tradycyjną Medycyną Chińską, dlatego chętnie „przemycam” podczas zajęć proste do wdrożenia, skuteczne techniki zaczerpnięte z tych prastarych, holistycznych medycyn. W pięknej przestrzeni Domu Jogi Winnica prowadzę poranne i popołudniowe zajęcia Jogi Kundalini, cykliczne warsztaty jogi twarzy i automasażu oraz warsztaty rozwojowe.
Joga Kundalini to moja ścieżka i największa inspiracja w życiu prywatnym i zawodowym. Doceniam harmonizujące oddziaływanie praktykowania tej formy jogi na wszystkie układy w organiżmie człowieka. Kundalini to także praca z emocjami i uwalnianiem nagromadzonych w ciele napięć. Podczas praktyki uczymy się świadomej pracy z życiową energią. Każde zajęcia Jogi Kundalini składają się z: dynamicznej praktyki asan, medytacji, mantr, pranajam, mudr i głębokiej relaksacji. Osoby praktykujące Jogę Kundalini w bezpieczny i stosunkowo szybki sposób zyskują wgląd w siebie, obserwują u siebie stabilizację nastroju, doświadczają większej elastyczności i siły w ciele, uczą się dyscypliny i przezwyciężania własnych ograniczeń, aby odkrywać swój potencjał i realizować go w życiu.
Joga Twarzy to moja druga miłość, która doskonale uzupełnia tę pierwszą, wszak od obojczyków w górę mamy ponad 80 mięśni twarzy i szyi, od kondycji których zależy nie tylko nasz wygląd, ale także zdrowie i samopoczucie. Podczas warsztatów jogi twarzy uczymy się wzmacniania mięśni stanowiących nasze antygrawitacyjne rusztowanie i wydłużania tych, których napięcia powodują zarówno niekorzystne zmiany w naszym wyglądzie i ogólnym dobrostanie. Poznajemy także różnorodne techniki automasażu i dbania o naturalne piękno. Wspomagamy pracę układu limfatycznego, krwionośnego, zachowujemy prawidłową postawę, a przede wszystkim cudownie się relaksujemy.

Magdalena Janowska

 

Jestem instruktorką hatha jogi (2017), jogi powięziowej (2022) oraz onkojogi (2023). W Domu Jogi Winnica prowadzę zajęcia jogi relaksacyjnej, w czasie których, w duchu uważności i koncentracji, dążymy do głębokiego odprężenia i rozluźnienia na wszystkich poziomach. Poprzez praktykę asan, elementy automasażu i ćwiczenia oddechowe uczymy się komunikacji ze swoim ciałem, aby – odzyskując z nim kontakt – zbliżać się do stanu naturalnej równowagi i harmonii. Joga jest dla mnie przestrzenią do czułego i uważnego spotkania ze sobą, dzięki któremu mogę odkrywać i uwalniać swoje supermoce, a ograniczenia przyjmować z szacunkiem i wyrozumiałością, by w pełni czerpać radość z bycia sobą i w sobie.

Wioletta Glyzewska

Jestem nauczycielem kundalini jogi od ponad 10 lat . Moja jogowa droga jest silnie związana z nurtem kundalini ale w swojej praktyce łącze elementy i narzędzia nie tylko związane ściśle z joga . Uważam ze można i nawet trzeba korzystać z różnych dobrodziejstw które pozwalają nam na rozwój , odkrywanie siebie i bycia ze sobą w prawdzie. W Domu Jogi Winnica prowadzę zajęcia kundalini jogi zarówno dla osób zaawansowanych już w te praktykę jak i dla zupełnie początkujących . Z całą pewnością kundalini jest dla wszystkich którzy chcą brać życie w swoje ręce i podążać za marzeniami w zgodzie z samym sobą w mocnym ciele,ze zdrowym, spokojnym umysłem i otwartym sercem .

Joanna Kruczkowska

Nazywam się Joanna Kruczkowska . Pierwszy raz stanęłam na macie w trosce o swoje zdrowie , miałam wtedy poważne problemy z kręgosłupem . Joga od początku stała się moją wierną przyjaciółką – łączyła mnie z dobrymi ludźmi i pięknymi duszami. Szybko stała się moją pasją i rozpoczęłam świadomą transformację . W 2018 roku ukończyłam kurs nauczycielski Hatha Yoga w Quatternity Yoga School . Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach nauczycielskich i warsztatach . Lubię zaczynać dzień z Jogą i dlatego prowadzę zajęcia o 6 rano 🙂 prowadzę również zajęcia Aerial Jogi (2019) i joga 60 + (2022) W praktyce jogi fascynuje mnie poznawanie i odkrywanie siebie , szukanie połączeń oraz przekraczanie własnych granic , zarówno w ciele jak i w umyśle. Cudownie jest znaleźć sposób na siebie ,który daje spokój ,harmonię oraz siłę do działania w codziennych zmaganiach . Prywatnie spełniona , ale ciągle poszukująca nowych doświadczeń , aktywna kobieta z otwartym sercem i radosnym podejściem do życia.

O nas

Współpraca