joga dla każdego

Joga klasyczna

Zajęcia bazują na klasycznej lekcji jogi wg Sivanandy, na którą skłądają się dwa ćwiczenia oddechowe (Kapalabhati i Anuloma Viloma), rozgrzewka (Surya Namaskar) oraz kompozycja z około 12 pozycji jogi i ich wariacji (Asany), zakończone głębokim relaksem całego ciała.

 

Prowadzi: Agata Ślesińska / Magdalena Janowska / Robert Lapeusz

joga dla każdego

Bejbi Joga

Czwartki, g 12:30 – 13:30
 
 
Ubierzcie się wygodnie i pamiętajcie, że przestrzeń jest przyjazna nie tylko do samej praktyki jogi z maluchami, ale też do karmienia, przewijania, noszenia, śmiechu, krzyku itp itd. Pełen luz 🙂
Weźcie wszystko co Wam i Maluchom potrzebne – pieluszki, zabawki, kocyki.
Maty do jogi są dostępne na miejscu.
 

Prowadzi: Agata Ślesińska

delikatna joga kobieca

Joga Kobieca

Kobiece spojrzenie na jogę. Ciało jest pięknym systemem, którego każda część jest sprzężona z innymi. Prawidłowe działanie układu hormonalnego przekłada się na samopoczucie i odbiór rzeczywistości na wszystkich poziomach. Od zdrowia fizycznego po codzienny entuzjazm i zapał do życia. Rozmieszczenie gruczołów dokrewnych pokrywa się z prastarą wiedzą o przepływie energii w ciele. Zapisane w ciele emocje wyrażają się poprzez spięcia mięśni, ból, zaburzenia hormonalne. Dzięki delikatnym ćwiczeniom regulujemy gospodarkę hormonalną w organizmie, dążąc do psychofizycznej harmonii. Traktowanie ciała z uważnością podnosi samoświadomość i pozwala zrozumieć procesy w nim zachodzące. Koncentracja na miednicy, rozluźnianie mięśni i pogłębiony oddech sprawi, że poczujesz się pewnie w swoim ciele, a płynne przechodzenie z pozycji do pozycji nada Twemu ciału lekkości.

Prowadzi: Agata Ślesińska

tajniki świadomego oddechu

Joga na czas ciąży

Na zajęciach zgłębiamy tajniki świadomego oddechu: przeponowego, oddechu jogicznego i prostej Pranajamy. Regulując oddech regulujemy tętno co poprawia ogólne dotlenienie organizmu matki i dziecka, mając bezpośredni wypływ na poziom energii jak i pozytywny stan emocjonalny obojga. Dodatkowo ćwiczenia oddechowe pomagają radzić sobie z nadciśnieniem tętniczym często towarzyszącym ciąży. Uczymy się prostego, ale skutecznego zestawu ćwiczeń, dzięki którym przygotowujemy ciało do zmian następujących w trakcie ciąży jak i bezpośrednio do porodu.

 

Prowadzi: Agata Ślesińska

tradycja starożytnych Indii

Joga Kundalini

Wywodzi się z mistycznej tradycji starożytnych Indii, będąc jedną z najbardziej tajemniczych i najdłużej skrywanych form jogi. Jest ona fizyczną, mentalną i duchową praktyką rozwijającą wewnętrzną siłę, świadomość i charakter. Kundalini joga korzysta z narzędzi takich jak asany (pozycje ciała), medytacje, aktywne i pasywne krije (zestawy ćwiczeń), pranajamy (techniki pracy z oddechem) oraz dluga relaksacje by doskonalić naszą istotę, poprawić zdrowie fizyczne i mentalne, i dać nam energię potrzebną do twórczego, dającego spełnienie życia. Jest także kluczem do poznania i uzdrowienia siebie. Jej regularna praktyka umożliwia nam wyciszenie nadmiaru myśli, zapanowanie nad umysłem i emocjami, zredukowanie napięć. Poprzez zwiększenie świadomości i siły koncentracji, pomaga także w uwalnianiu się od szkodliwych, nawykowych wzorców zachowań, blokujących nas przed doświadczeniem w pełni „tutaj i teraz”.

 

Prowadzi: Wioletta Głyżewska

Regulamin

Zapoznaj się z naszym regulaminem zajęć

zobacz

Cennik

Zapoznaj się z naszymi cenami regularnymi i promocjami!

zobacz

Zajęcia stałe

Zajęcia w stałym grafiku zajęć – od poniedziałku do piątku to: Joga Klasyczna, Joga – Fundamenty, Joga Kobieca, Animal Flow, Joga na Czas Ciąży, Bejbi Joga, Qi Gong. Nie wiesz którą grupę wybrać? Skontaktuj się z nami – info@domjogi.com

Warsztaty

Spotkania lub cykle spotkań na którym przejrzyście zostaje przedstawiony dany temat. Co miesiąc organizujemy Warsztaty Wprowadzające do Jogi Klasycznej, warsztaty Animal Flow, które przygotowują nowicjuszy do udziału w regularnych zajęciach.

Regularnie organizujemy także warsztaty rozwojowe – Ustawienia wg Berta Hellingera, sesje oddechowe Vibreath, Koncerty relaksacyjne w dźwiękach Mis i Gongów, Warsztaty Delikatnej Jogi Jin, taniec spontaniczny, praca z głosem. Wszystkie informacje znajdziesz na bieżąco w działe Aktualności