Vibreath – sesja oddechowa

Drodzy uczestnicy, zainteresowani, przyjaciele,
Zapraszamy na kolejną edycję Vibreath – sesji oddechowej z muzyką gongów na żywo!

Zapisy: http://ewamikolajczak.pl/wydarzenie/vibreath/
lub wyślij sms: 606538138 – o treści Sesja luty
(12 wolnych miejsc)

 

Sobota 23 marca 18:00 – 21:00

“Zyskaj witalność, spokój i pewność siebie, pracując nad swoimi emocjami poprzez oddech i pracę z ciałem.”

Dzięki sesji oddechowej możesz uwolnić się od trudnych uczuć lub niechcianych nawyków i dzięki temu odzyskać więcej życiowej energii oraz odblokować nowe możliwości.

Zrobisz dla siebie coś naprawdę dobrego – uwolnisz się od napięć fizycznych, emocjonalnych i mentalnych. Uwolnisz się także od nawykowych reakcji, które Ci utrudniają życie.

Dla kogo jest ta sesja:

Dla wszystkich, którzy poczuli, że w swojej wędrówce przez życie gdzieś utknęli i dla tych, którzy potrzebują uzdrowienia lub inspiracji.
Każdy, niezależnie od zaawansowania i własnej kondycji, może uczestniczyć w zajęciach i uzyskać efekty na swoją miarę. Zapraszamy także odwiedzających nasze miasto.

Co możesz uzyskasz podczas sesji:
Uwolnisz swoją życiową energię, użytą wcześniej na podtrzymywanie blokad, traum, niewyrażonych emocji do kreowania dobrostanu, zdrowia, szczęścia, spełniania marzeń, realizowania celów, cieszenia się życiem.
Zrelaksujesz się i odpoczniesz przy dźwiękach gongu, a w twoim ciele zaczną krążyć hormony szczęścia czyli endorfiny i oksytocyna.
Przeżyjesz ciekawe rozwojowe i artystyczne doświadczenie.
Poznasz podobnych do siebie wrażliwych o dobrym sercu ludzi.

Dlaczego to działa:
Pewnie zauważyłaś/zauważyłeś sytuacje, kiedy oddech jest cięższy niż zwykle, a w naszym ciele czujesz ucisk, czasem nawet ból. Pewnie znasz też stan kiedy czujesz się lekko i wszystko wokół cieszy i czujesz spokój.
W pierwszym przypadku czujesz się jak w więzieniu, w drugim czujesz wolność.

Można przeczytać wiele książek, filmów na Youtube, przeprowadzić wiele rozmów z mądrymi osobami – uzyskać dzięki temu potrzebną inspirację i nastawienie jednak rozwiązać swoje problemy i uzyskać dobre samopoczucie można dopiero zwracając się ku ciału i emocjom, a najbardziej ku temu co łączy ciało i serce, materię i ducha czyli ODDECH.

ODDECH i DŹWIĘK współpracujące ze sobą w harmonii przywracają OBECNOŚĆ w ciele, która właśnie jest kluczem uzdrowienia.
Bilety 50 zł.

Prowadzi:
Ewa Mikołajczak – Terapeuta, 33 lat doświadczenia
Jacek Wiktor – gong

MIEJSCE: DOM JOGI, WINNICA 32

wstecz