Recall Healing/Totalna Biologia – warsztat z Kingą Maruszczak

Zapraszamy na spotkanie z samym sobą poprzez praktykę Recall Healing – uzdrawiania przez świadomość.

Recall Healing/Totalna Biologia zajmuje się odnajdywaniem przyczyny, korzenia problemu, który wygląda inaczej niż jego objaw, tak jak dąb nie wygląda tak samo jak żołądź. A jednak są ze sobą związani.
Jak mówi RH: „Nierozwiązane konflikty rodziców są przeżywanymi problemami dzieci”.
Przenoszenie historii poprzez drzewo genealogiczne jest przyczyną wielu problemów i chorób. To, co możemy zrobić to odkryć te odziedziczone myśli, które są jak chmury-zasłony zasłaniające naszą wewnętrzną moc i uwolnić zarówno siebie, nasze dzieci jak i cały ród. Nieważne kto z nas to zrobi, najważniejsze, że to Ty będziesz wolny.
Narzędzia tej metody dodają wiary w siebie i w swoje zdolności uzdrawiania i w to, że każdy z nas może, bo ma moc uzdrowić się sam.
Metody używane podczas warsztatów są różnorodne: Recall Healing/Totalna Biologia, the Journey-Podróż Brandon Bays, Diady Komunikacyjne Intensiwu Oświeceniowego, Praca-the Work Byron Katie, wizualizacja, medytacja, malowanie emocjonalne, symbolizm, znaczenie słów, nazw, imion, projekty-wnioski, opowieści i wiele innych …. narzędzi, które każdy może później stosować sam w domu lub ze znajomymi.

Kinga Maruszczak od wielu lat prowadzi projekty i warsztaty, gdzie przekłada wizje oraz marzenia na bardzo praktyczne projekty. Od 14 lat działa w organizacjach pozarządowych. Jej celem w pracy jest wspieranie innych w rozwoju i dostarczanie prostych narzędzi poprawy własnego życia na wszelkich poziomach. Doradza oraz pisze projekty, biznesplany dla organizacji, firm, administracji. Jednocześnie od 23 lat praktykuje medytację, śpiew i sevę – służbę na ścieżce Siddha Jogi. Pracowała jako organizator i tłumacz na warsztatach i sesjach różnorodnych technik uzdrawiania, które sprawdziła na sobie i teraz dzieli się z innymi jako uzdrawiający coach. Więcej o Kindze i jej metodzie na www.thejourney.pl

Miejsce: Dom Jogi Winnica
Czas: poniedziałek 22 października
17:30 – 18:30 Spotkanie otwarte / wstęp wolny
18:30 – 21:30 Warsztat / koszt 100zł
Zapisy: jogatorun@gmail.com //733 640 611// FB: Dom Jogi Winnica

zdjecie: https://www.medicaldaily.com

wstecz