Manipura Chakra – Splot Słoneczny

spotkania: 7 spotkań, raz w miesiącu

Cykl warsztatów ” Czakry”. Każde spotkanie w całości poświęcone jest tematowi jednej konkretnej czakry oraz przeznaczonej dla niej praktyce kundalini kryji i medytacji.
Czakry są centrami manifestowania się różnych ludzkich emocji, takich jak miłość, złość, strach i radość. Można je rozumieć jako różne teatry, na scenach których wystawiane są nieskończenie różnorodne dramaty, od przerażających lochów i spotkań ze smokiem w niżej położonych światach po kwantowe skoki w zewnętrzne wymiary przyszłości. Czakry zostały opisane jako centra nerwowe rządzące różnymi organami, wiry służące powiązaniu ciała fizycznego z ciałem eterycznym, astralnym , umysłowym. Czakry funkcjonują również w kontekście praktycznym. Mówi się, że to czego doświadczamy w naszym życiu, zależy od określonego poziomu czakry, do której jesteśmy dostrojeni, bowiem każda czakra jest doenergetyzowana przez określone właściwości emocjonalne, umysłowe, psychiczne i duchowe.

Kurs jest dla wszystkich, którzy chcą poznać techniki stymulujące poszczególne poziomy świadomości- czakry. Przeznaczony dla osób, które nie miały wcześniej styczności z czakrami jak i dla praktykujących, chcących pogłębić swoją praktykę. Warsztat jest utrzymany w tradycji Yogi Bhajana .

Koszt jednego warsztatu( dotyczacy tematu jednej czakry) – 120zł. Zaliczka bezzwrotna 50zl.

najbliższy warsztat:

Manipura Chakra – Splot Słoneczny – 18.05 godz 9-14.

Rezerwacja miejsc – zapisy + wpłata zaliczki 50 zl

Warsztat odbędzie się jeśli zbierzemy grupę min 10 osób

Zapisy: info@domjogi.com // FB – prywatna wiadomość

Dane do przelewu
Wioletta Glyzewska
Nr konta: 67 2490 1044 0000 4200 9658 3858
Tytulem: warsztat 18/05

Prowadząca : Wioletta Glyzewska

nauczyciel Kundalini Jogi. Ukończyła kurs nauczycielski z możliwością uczenia na całym świecie jak i kurs jogi w Classic Yoga Traditional School w Rishikesh – Indie. Aktywnie praktykuje i naucza jogi. Prowadzi zajęcia z dorosłymi, dziećmi jak i warsztaty wyjazdowe w Polsce i zagranicą. Sama o sobie mówi: „Kiedy stanęłam na macie i poczułam połączenie ciała i duszy zrozumiałam, że jestem u źródła. Kundalini Joga pozwoliła mi poznać siebie i odkryć co chcę robić w życiu i jak chcę żyć. Joga jest dla mnie poszukiwaniem równowagi między akceptacją tego jaka jestem, a codziennym podejmowaniem wysiłku do zmiany, rozwoju i transformacji.”

wstecz