Konstelacje Rodzinne / Ustawienia / Warsztaty z Ewą Mikołajczak

KONSTELACJE RODZINNE z Ewą Mikołajczak

Zajęcia są dla tych wszystkich, którzy poczuli, że w swojej wędrówce przez życie gdzieś utknęli i dla tych, którzy potrzebują uzdrowienia czy uporządkowania w obszarze relacji, rodziny czy zdrowia, jak również pracy i finansów.

Każdy, niezależnie od zaawansowania i własnej kondycji, może uczestniczyć w zajęciach i uzyskać efekty na swoją miarę.

Zapraszamy osoby zaawansowane, jak również te, które jeszcze nigdy nie próbowały tej metody.

Praca własna 430 PLN
Obserwator/reprezentant 140 PLN
zapisy: http://ewamikolajczak.pl/wydarzenie/ustawienie-rodzinne/

Dostępne terminy: 25 lipca, 29 sierpnia, 26 września, 24 października, 21 listopada, 12 grudnia

Uczestnictwo w roli obserwatora i reprezentanta w ustawieniach innych osób to świetna okazja aby poznać tę metodę, wzmocnić intuicję, zyskać odpowiednią inspirację i większe zrozumienie tego co dzieje się w naszym życiu. Często uzyskać można, niejako przy okazji, rozwiązanie a wręcz pełne uzdrowienie swojego problemu

Ustawienia prowadzi Ewa Mikołajczak.
Ewa to certyfikowany nauczyciel i trener. Ukończyła psychologię kliniczną w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jest certyfikowaną terapeutką metody Whole Hearted Healing i Peak States. W Australii skończyła studia psychologii alternatywnej w ośrodku „Breathconnection” u specjalisty Rebirthingu – Nemi Nath. Szkoliła się u Colina Sissona (Integracja Oddechem), Joy Manné (Dialog z głosem, Konstelacje rodzinne (Analityczna praca z oddechem), Berta Hellingera (Konstelacje rodzinne), Laurely Blyth (NLP) i Dawida Neenana (Business & You)

Jej szeroka znajomość psychologii w połączeniu z różnymi metodami terapii, uzdrowień i samorozwoju wspiera w rozpoznaniu mechanizmów działania i inspirowaniu do pozytywnej zmiany. Swoimi silnymi wglądami i trafnym wyczuciem prawdy wpływa na przemiany na najgłębszych poziomach uczestników swoich sesji.

Jak działa metoda i zapisy tutaj: http://ewamikolajczak.pl/wydarzenie/ustawienie-rodzinne/
Zapisy 515 470 000

wstecz