Konstelacje Rodzinne / Ustawienia / Warsztaty z Ewą Mikołajczak

KONSTELACJE RODZINNE z Ewą Mikołajczak

Zajęcia są dla tych wszystkich, którzy poczuli, że w swojej wędrówce przez życie gdzieś utknęli i dla tych, którzy potrzebują uzdrowienia czy uporządkowania w obszarze relacji, rodziny czy zdrowia, jak również pracy i finansów.

Każdy, niezależnie od zaawansowania i własnej kondycji, może uczestniczyć w zajęciach i uzyskać efekty na swoją miarę.

Zapraszamy osoby zaawansowane, jak również te, które jeszcze nigdy nie próbowały tej metody.

Zapisy:
45 939 55 66 – odbiera Magda
oraz wiadomość SMS lub Messenger
e-mail: kontakt@ewamikolajczak.pl
Praca własna: 430zł
Reprezentant: 140zł
Wydarzenie rozpoczyna około 1,5h wykład.

Dostępne terminy: 17 lipca

Uczestnictwo w roli obserwatora i reprezentanta w ustawieniach innych osób to świetna okazja aby poznać tę metodę, wzmocnić intuicję, zyskać odpowiednią inspirację i większe zrozumienie tego co dzieje się w naszym życiu. Często uzyskać można, niejako przy okazji, rozwiązanie a wręcz pełne uzdrowienie swojego problemu

Ustawienia prowadzi Ewa Mikołajczak.
Ewa to certyfikowany nauczyciel i trener. Ukończyła psychologię kliniczną w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jest certyfikowaną terapeutką metody Whole Hearted Healing i Peak States. W Australii skończyła studia psychologii alternatywnej w ośrodku „Breathconnection” u specjalisty Rebirthingu – Nemi Nath. Szkoliła się u Colina Sissona (Integracja Oddechem), Joy Manné (Dialog z głosem, Konstelacje rodzinne (Analityczna praca z oddechem), Berta Hellingera (Konstelacje rodzinne), Laurely Blyth (NLP) i Dawida Neenana (Business & You)

Jej szeroka znajomość psychologii w połączeniu z różnymi metodami terapii, uzdrowień i samorozwoju wspiera w rozpoznaniu mechanizmów działania i inspirowaniu do pozytywnej zmiany. Swoimi silnymi wglądami i trafnym wyczuciem prawdy wpływa na przemiany na najgłębszych poziomach uczestników swoich sesji.

wstecz